Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

Winiarnia Fritz

Francuskie powiedzenie mówi: „ W butelce wina jest więcej filozofii niż w niejednej książce”. Wszystkich Gości pragnących przekonać się o niezwykłych bukietach smakowych naszych win, zapraszamy do wyjątkowej hotelowej Winiarni Fritz. Szeroki asortyment win z Winnicy Fritz założonej w unikatowym siedlisku na stokach Paściej Góry w Chełmcu koło Nowego Sącza, zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane podniebienie odwiedzających winiarnię smakoszy. 

Historia WinnicyFritz

Winnica założona została w 2009 roku w unikatowym siedlisku na słonecznych stokach Paściej Góry w Chełmcu koło Nowego Sącza. Jej założycielem jest Pan Ryszard Fryc, miłośnik win, który dzięki zdobytej wiedzy, praktyce i intuicji, stał się kontynuatorem starej rodzinnej tradycji, która sięga korzeniami końca XVIII wieku,

 

w czasy Monarchii Austro-Węgierskiej, kiedy to Jego przodek Antoni Fritz przybył z austriackiego Tyrolu i osiedlił się w tym regionie. Pan Ryszard z wielkim zaangażowaniem i oddaniem podjął się trudu kultywowania tradycji winiarskich, stąd też wywodzi się nazwa winnicy - FRITZ.

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij