Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

25 Maj 2022

Happy Hours z Riesling Weeks w Restauracji Paryskiej w Hotelu Paryski Art&Business****

Oczaruj się smakiem wina Riesling w wyjątkowym miejscu, którym jest Restauracja Paryska w Hotelu Paryski Art&Business****.


HAPPY HOURS 

z winem Riesling w Restauracji Paryskiej


 

Wyjątkowe wino Reiesling w wyjątkowej ofercie.

Każdego tygodnia,w każdy poniedziałek i czwartek w terminie 01.06 - 17.07.2022 r. zapraszamy na Happy Hours z winem Reiesling do Restauracji Paryskiej.

W te dni w godzinach 15:00-18.00 mogą Państwo delektować się wybornym winem Riesling w wyjątkowej, promocyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do rozmakowania się w niemieckim winie.

Jak można opisać tego „króla win białych”? Lekki, szlachetny, delikatnie owocowy, pełny, wonny – możliwości, jakie kryje w sobie ta odmiana są nieograniczone. Najlepiej się nim po prostu rozkoszować, np. podając go do ryb morskich, drobiu czy serów kremowych i twarogowych. Także region pochodzenia, rodzaj gleby i stopień dojrzałości w chwili zbioru ujawniają się w szerokiej gamie aromatów rieslingów: od cytrusów przez jędrne jabłka, czy dojrzałe brzoskwinie po owoce tropikalne. Często w tle odczuwalne są nuty mineralne, ziołowe lub korzenne. Tony dojrzałości i miodowe niuanse szlachetnej pleśni dodają wszechświatowi Rieslinga dodatkowy wymiar.

 

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij