Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

Idea Art & Business

"Sztuka i biznes to pozornie dwa, odległe światy, które mogą pozytywnie na siebie oddziaływać. Kiedy biznes ma określone cele i konsekwentnie je realizuje, sztuka ma za zadanie wyciszyć i zainspirować” – to wyraz idei Art & Business, jaki przyświeca temu miejscu.

Wyjątkowa Przestrzeń

Wspólnie realizowana koncepcja idei Art & Business w tym wyjątkowym miejscu połączy sztukę z biznesem, dlatego też dbając o każdy szczegół pobytu, pragniemy oferować naszym Gościom coś więcej, niż tylko wspaniałą lokalizację i wygodne łóżko.

W Hotelu Paryskim oprócz luksusowych pokoi z widokiem na góry, doskonałej kuchni, strefy wellness oraz klimatycznego klubu z palarnią cygar oraz winiarni Fritz, jest również wyjątkowa przestrzeń.

Na tej przestrzeni, sztuka będzie przeplatała się z biznesem, w niej swoje idealne miejsce znajdą zarówno artyści - poszukujący inspiracji, jak i biznesmeni, którzy w tej cudownej okolicy zaznają odrobinę wytchnienia.

Kultura i sztuka

Z myślą o naszych Gościach indywidualnych i lokalnych planujemy organizację spotkań z artystami sceny malarskiej, aktorskiej, muzycznej .

Udany wypoczynek rozumiemy nie tylko poprzez gwarancję wspaniałej lokalizacji i wysokiej jakości usług, ale również poprzez regularne spotkania z szeroko rozumianą sztuką. Stąd pomysł na hotelową galerię oraz cykl wydarzeń kulturalnych Art & Business.

Dowiedz się więcej

* Wartości pól wymagane

FERIE W HOTELU PARYSKI ZOBACZ OFERTĘ Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij